O projektu

Investujte do Údolí Svratky...

Staňte se součástí jednoho z nejrozsáhlejších komerčních projektů v kraji Vysočina! Investujte společně s námi v regionu, který velmi dobře známe, a ve kterém působíme již více než 15 let. Naším cílem není jen pouhé vytváření zisku, ale dlouhodobý a hlavně dlouhodobě udržitelný rozvoj celého regionu, ve kterém sami žijeme. V současné době se soustředíme na nákup a následnou rekonstrukci budov, rozvoj cestovního a turistického ruchu, provozujeme ubytovací a stravovací kapacity, úzce spolupracujeme s regionem a místními samosprávami a dlouhodobě podporujeme neziskové organizace a sportovní oddíly. Investujte společně s námi do Údolí Svratky...

Budujeme pracovní místa...

Projekt Údolí Svratky a.s. systematicky buduje nová pracovní místa v oborech, pro které je Vysočina dokonalým regionem. Ať už se jedná o sport, turistický ruch, gastronomii, hospitality nebo jiná odvětví, snažíme se vždy držet trend s dnešní dynamickou dobou a stále se pouštíme do nových a nových věcí. Již dnes patříme v regionu k významným zaměstnavatelům, to nejzajímavější období je ale teprve před námi.

V nejbližších týdnech představíme světu projekt, který nemá v České republice konkurenci. Z logických důvodů zatím nemůžeme být příliš konkrétní, ale s klidným svědomím můžeme napsat, že vznikne velká řada perspektivních pracovních míst s motivačním ohodnocením a jistotou profesního růstu. Pokud hledáte novou práci, nebo se jen díváte po lepší, nenechte si ujít tuto příležitost a již nyní nám můžete poslat svůj životopis s průvodním dopisem, ve kterém nám sdělte své plány a očekávání. Stejně tak pokud máte zajímavý podnikatelský záměr nebo nápad, pro který hledáte finančního partnera, neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese info@udolisvratky.cz

 

Nenechme venkov umřít... 

Venkov stárne a velkou část populace tvoří naši tatínkové, maminky, babičky a dědečkové. Je určitě dobře, že vzniká spousta programů a aktivit zaměřených na seniory, ale nalejme si čistého vína… Nic nemůže nahradit přítomnost vlastních potomků a hlavně vnoučat! Důvodem k jejich odchodu většinou není nechuť bydlet na venkově, ale nedostatek stavebních parcel, kulturního a společenského vyžití, ale hlavně absence atraktivních a dobře placených pracovních pozic, za kterými prostě musíte migrovat do velkého města. Pojďme tento trend změnit!

Cílem projektu Údolí Svratky není jen vydělávat peníze. Všechny naše aktivity směřují primárně k tomu, abychom mohli na venkově sami fungovat, vychovávat děti a to vše aniž bychom nějak výrazně omezovali svoje ambice a plány. I na vesnici je možné žít spokojeně, kulturně a být v kontaktu s okolním světem. Rok 2020 jasně ukázal, co vše je možné řešit on-line na vzdálenost tisíců kilometrů. Nutnost sedět v kanceláři v centru velkoměsta vzala za své. Tak této příležitosti společně využijme a nenechme venkov umřít! Jsme samozřejmě otevřeni i Vašim podnikatelským záměrům, nápadům a vizím, které rádi podpoříme nebo převedeme do reality. Změňte plány! Nestěhujte se za prací do města! Zůstaňte na venkově a sledujte projekt Údolí Svratky a.s.!

 

Trvale udržitelný turistický ruch

Co si představit pod pojmem trvale udržitelný a k přírodě šetrný turistický ruch? Předně musíme vycházet z ubytovacích a stravovacích kapacit, dopravní infrastruktury a samotného zaměření turistiky. Oblast údolí Svratky není vhodná pro masovou turistiku, jednorázové akce s velkou návštěvností nebo pro budování obrovských atrakcí. Právě naopak. Náš kraj je specifický svých klidem, autentickou atmosférou venkova a téměř nedotčenou přírodou. A to jsou také hlavní důvody, proč tento region navštívit. Bylo by tedy zcela proti logice ničit turistickým ruchem samotnou podstatu tohoto místa. 

I proto se zaměřujeme na aktivity, které do Víru a okolí přivedou malé množství návštěvníků, ale v ideálním případě každý jeden den v roce. Cíleně budujeme nebo oživujeme přesně takové aktivity, za kterými se nevyplatí přejet celou republiku, ale jejichž pestrost a kombinace Vám naplní několikadenní pobyt tak, jako nikde jinde v ČR. Via ferraty, vodácký kanál, cyklostezky a bikové traily, zříceniny hradů, historické doly, ledová stěna, řeka plná pstruhů, nedotčená příroda…přesně to jsou důvody, proč zavítat do Údolí Svratky.

 

Zapojte se i Vy!

Ve spolupráci, vzájemné podpoře a společném budování příjemné atmosféry je asi největší potenciál našeho kraje. Turisty a návštěvníky upřímně nezajímají půtky a rozbroje mezi jednotlivými podnikateli. Chtějí si užívat, relaxovat a cítit se dobře. Navíc kapacity a služby jsou našem kraji natolik poddimenzovány, že nic jako konkurence vlastně ani existovat nemůže. Projekt Údolí Svratky je otevřený jakékoliv rozumné formě spolupráce. Ozvěte se nám, ať už provozujete ubytovací nebo stravovací zařízení, jakoukoliv službu nebo atrakci pro veřejnost, popřípadě víte o něčem, co by mohlo turisty a návštěvníky našeho regionu zajímat. Pomožte nám aktualizovat a nadále rozšiřovat pestrou nabídku zajímavostní, díky kterým budeme schopni nalákat turisty 365 dnů v roce!
Kontaktovat nás můžete na emailové adrese info@udolisvratky.cz nebo telefonicky na lince +420 775 000 879

 

Nahoru